דף הבית >> אודות
 
חברת ח.ד הום סינמה בע"מ
הוקמה לצורך מתן פתרונות חכמים בתחום האודיו/וידאו ובשילוב אינטגרציה עם מערכות בית חכם ללקוחותינו הן בתחום הפרטי והן בתחום המוסדי.
הניסיון והידע העצום שנצבר אצלנו במהלך השנים הרבות, הביאו את חברתנו להציג את יכולתם למתן פתרונות אלו.

בתחום האודיו
נוכל להתאים ללקוחותינו את מיטב החברות המובילות בעולם הקולנוע הביתי ומערכות סטריאו באיכות hi-end לחובבי המוסיקה הטובה והסרטים כגון:
DALI,MORDAUNT-SHORT,CAMBRIDGE AUDIO,FOCAL-JM LAB,POLK AUDIO,PROAC,ANTHONY GALLO,AUDIO LAB,CANTON,MISSION,YAMAHA,ELAC,PIONNER,DENON 

בתחום הוידאו
 עוסקת חברתנו במתן פתרונות ויזואליים ובשילובם בבית/עסק הלקוח ומייצגים את מיטב החברות המובילות בתחום הפלזמה, LCDTV, מקרנים קדמיים, מסכי הקרנה באיכויות בלתי מתפשרות וכל זאת במחירים סבירים :
PANASONIC, OPTOMA,THOMSON,PHILIPS,DRAPER,ADEO,PIONEER, SAMSUNG, HITACHI, SANYO, INFOCUS ניתן לשלב כל זאת עם מערכות MULTIROOM(מערכות אודיו רב ערוציות), חשמל חכם, במערכות שליטה ובקרה מרכזית(control4). 


בתחום המוסדי
מתן פתרונות אודיו/וידאו בחדרי ישיבות חכמים ובהתאמה מושלמת לצרכי הלקוח.
לחברה אולם תצוגה חדיש ומפואר וניתן להתרשם ממגוון המוצרים הרחב וכן לשמוע את המערכות השונות.
במשרד מחלקה מיוחדת לאדריכלים ונשמח לתאום פגישה.

אנו מאמינים במתן שרות ללא פשרות ללקוח ולכן החלטנו, שגם אם אינכם יכולים להגיע אלינו – אל דאגה – אנו נגיע אליכם בזמן ובמקום הנוח לכם על מנת לייעץ ולתת את הפתרון המושלם עבורכם ואם צריך גם נביא את הציוד אליכם הביתה להדגמה ללא תשלום. 
כמו כן אנו מבצעים משלוחים לבית הלקוח ע"י מוניות שיגור,אספקה אישית או דואר חבילות. 
 
אחוזה 128, רעננה  טל: 09-7445844 / 09-7445845   דני-052-6880777  חגי-052-6574777  Email: danny@homecinema.co.il  |    אודות

הרכישה באתר מאובטחת